Dyktanda.pl Portal Edukacyjny
Dyktando Mundialowe

Szanowni Państwo, 

Serdecznie prosimy o udostępnienie poniższej informacji wraz z linkiem do strony konkursu na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. 

Przy publikacji niniejszej wiadomości mogą Państwo dowolnie korzystać z materiałów graficznych dostępnych tutaj:
https://drive.google.com/drive/folders/1LxgpxWY5b8pCxyHRsJ3RD4tvfEVWIeM6

Zdjęcie 4

Z góry serdecznie dziękujemy!

Za kilka dni cały świat opanuje mundialowa gorączka. Już teraz piłkarskie święto zawładnęło myślami niejednego kibica. A gdyby tak przelać je na papier? I oprócz tego połączyć przyjemne z pożytecznym? Portal edukacyjny www.dyktanda.pl daje taką możliwość, organizuje bowiem konkurs dla kibiców! 

Całość składać się będzie z dwóch etapów. Najpierw, w fazie grupowej, każdy fan piłki nożnej będzie mógł podzielić się swoimi przewidywaniami lub marzeniami - czyli przygotować dyktando na temat dowolnego meczu polskiej reprezentacji na tegorocznym mundialu. Swoje teksty można przesyłać tutaj: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/napisz-dyktando-na-mistrzostwa-swiata

Następnie, w każdy dzień przed meczem polskiej reprezentacji, organizowany będzie finał, polegający na rozwiązywaniu zwycięskiego dyktanda o danym meczu naszej kadry. 

Zarówno za przygotowanie dyktanda, jak i za prawidłowe rozwiązanie, organizator przewidział nagrody. Zachęcamy zarówno uczniów, jak i dorosłych, do wspólnego świętowania mistrzostw świata również w takiej formie!

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z wyrazami szacunku
Zespół Dyktanda.pl 

Dyktanda_logo.png
Dyktando na mundial - napisanie_1080x1080-min.jpg
Logo_Logo.png
Zdjęcie 1 -min.jpg
Dyktando na mundial_cover zbiorczy-min.jpg
Zdjęcie 2 -min.jpg
Zdjęcie 4.jpg
Logo_Logo.jpg
Zdjęcie 3.jpg