CHEMIA 1

CHEMIA 2

CHEMIA 3

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o opublikowanie na Państwa stronach internetowych informacji o naszym konkursie edukacyjnym Mistrz Chemii i Fizyki wraz z linkiem do strony konkursu.

Na dysku google udostępniamy grafiki do dowolnego wykorzystania przy tej publikacji:

https://drive.google.com/drive/folders/1wa-NbfcL-qtNDYKLuoujDwgYbeEvApIZ

Z góry dziękujemy!

Fizyka i chemia należą do Twoich ulubionych przedmiotów? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Możesz zatem wykorzystać swój talent i zawalczyć o cenne nagrody oraz o tytuł Mistrza!

Takie możliwości stwarza konkurs Mistrz Chemii i Fizyki organizowany w serwisie edukacyjnym Mathematics.live. Uczestnicy będą się mogli wykazać przygotowując opracowania na wybrane z listy tematy. Dzięki temu będą mieli okazję do utrwalenia zdobytej już wiedzy oraz zgłębienia nowych zagadnień.

Konkurs rozpoczyna się na początku czerwca i potrwa do końca sierpnia. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki

Prawdopodobieństwo zdobycia nagród jest wyjątkowo wysokie! Nagrodzonych zostanie aż stu najlepszych uczestników. A nagrody osiągają nawet wartość 2 tysięcy złotych!

Do zdobycia są zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Można je przeznaczyć np. na naukę języka obcego albo na uzupełnienie braków w wybranym przedmiocie szkolnym.

Dołącz do rywalizacji już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki może być Twój!

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem,
Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl