Szanowni Państwo,

Bezpłatny portal edukacyjny edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na specjalne, charytatywne wydarzenie pod nazwą Dyktando na Święto Niepodległości! Zostanie ono przeprowadzone w 100% online. Im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym bardziej pokaźna kwota wspomoże potrzebujących.

Każde rozwiązanie dyktanda to dodatkowa złotówka na cel charytatywny. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Już teraz na stronie dyktanda uruchomiona została możliwość zgłaszania celów charytatywnych i społecznych. Mogą to być np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane pieniądze, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zgromadzić siedem tysięcy złotych. W międzyczasie serwis znacznie się rozwinął, toteż organizatorzy przewidują, że w tym razem zebrana kwota wyniesie około 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie odbywała się w kilku kategoriach wiekowych, dzięki temu możemy zaprosić całe rodziny - dzieci, młodzież i dorosłych. Poza niesieniem pomocy jest to również idealna okazja, aby w tym ważnym dniu zweryfikować swoje umiejętności językowe, dobrze się przy tym bawiąc. Tekst dyktand przygotują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Nie zapominajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, kto pragnie nieść pomoc.

Ponadto powiadamiając o tym wydarzeniu swoich sympatyków i zapraszając ich do udziału, zwiększają Państwo szansę, że w głosowaniu wybrany zostanie cel, który jest Państwu bliski.

Pozdrawiamy,

Zespół Dyktanda.pl